Čo to robíš.......

13.10.2010 17:35

1. Čo to robíš,

čo to do mňa pcháš ?

Mňa to bolí,

a ty sa usmievaš.

 

 2.Už to tečie,

už to vyteká.

............. (newiem)

budeme mať chlapčeka.