Čo to robíš.......
13.10.2010 17:35
1. Čo to robíš,
čo to do mňa pcháš ?
Mňa to bolí,
a ty sa usmievaš.
2.Už to tečie,
už to vyteká.
............. (newiem)
budeme mať chlapčeka.